• Yenilendi
Ön Dudak ,HengJia Otomobil Parçaları 2.5 m / 8.2 ft Araba karbon fiber ön dudak, Ön Tampon Dudak, Karbon Dudak, Yan Etek, ön dudak spoyleri %100 su geçirmez koruma (Karbon siyahı)

Ön Dudak ,HengJia Otomobil Parçaları 2.5 m / 8.2 ft Araba karbon fiber ön dudak, Ön Tampon Dudak, Karbon Dudak,

₺ 83.97
Sipariş verilebilir

Malların miktarı

Karbon dudak fonksiyonu : Zarif ve kişiselleştirilmiş bir görünüm sağlamak için, Ön tampon koruması çarpışma önleyici koruyucu,araba yollarındaki çizilmelere, hız çarpmalarına ve bordürlere karşı koruma sağlar.arabaları çarpışmadan koruyun ve hasarı hafifletin.Şartname : uzun 250 cm*geniş 5.5 cm/98.4 inç*2.16 inç.Kaliteli 3 M otomotiv bandı ıslak veya soğuk havalardan etkilenmez.D. I. Y Araba Ön Dudak korkusu kavisli tasarımda, ince, Ön veya arka tampon, gövde kiti,yan etek, çoğu otomobil için evrensel olarak yapıştırılabilir.Dayanıklı ve sağlam kauçuktan yapılmıştır.pürüzsüz ve hassas kesit, çizikleri önler.kullanımda esnek, Bükülmesi kolay, Mükemmel aşınma direncine sahiptir.Tampon Dudak, tampon tasarımınıza tamamen uyar.Kurulumu kolay : Kurulum yerini temizleyin ve ardından yapışmayı uygulayın ve sıkın.Tamponun köşesinin montajı, orijinal araca uyacak şekilde birkaç üçgen kesmelidir.Ürün resimleri referans için kurulum çizimlerine sahiptir.Araba sürüş sırasında dalgalanacaktır.Düşmemek için takviye için kendinden kılavuzlu vidalar kullanmanızı öneririz.Daha iyi yapışma ve sabitleme sağlamak için vidalarla donatılmıştır.karbon fiber ön dudak enerjisi Aracınıza agresif bir görünüm kazandırır, Kötü çarpışma çiziklerini önler ve koruma sağlar Agresif ve alçaltılmış bir görünüm elde edin - - - - aracınızın daha sportif görünmesini sağlayın!& # 65288; Bir ay garanti, hasar durumunda veya diğer nedenlerle, lütfen E-posta bize ulaşın, biz 12 saat içinde cevap verecektir sizin için yapabilir ve düzenlemek.Siparişiniz için çok teşekkür ederim!).Renk : Siyah.

Anahtar Özellikler

uzun 250 cm * geniş 5.5 cm / 98.4 inç*2.16 inç.Kaliteli 3M otomotiv bandı ıslak veya soğuk havalardan etkilenmez.D. I. Y Araba Ön Dudak korkusu kavisli tasarımda, ince, Ön veya arka tampon, gövde kiti,yan etek, çoğu otomobil için evrensel olarak yapıştırılabilir. :

Benzer ürünler kategorisinde