• Yenilendi
TESmart Yeni HDMI KVM Anahtarı 2 Port 4K@60Hz Ultra HD 2x1 ile 2 Adet 5ft KVM Kabloları Destekler Klavye ve Fare Geçmesine USB 2.0 Cihazı (Siyah)

TESmart Yeni HDMI KVM Anahtarı 2 Port [email protected] Ultra HD 2x1 ile 2 Adet 5ft KVM Kabloları Destekler Klavye ve Fare

₺ 479.97
Sipariş verilebilir

Malların miktarı

【1 Set Klavye ve Fare ile Paylaşılan 2 Adet】- Bu 2 portlu HDMI KVM anahtarı ile iki bilgisayarla basitleştirilmiş bir iş istasyonu oluşturun. 【USB2.0 Portlu 2 Portlu HDMI KVM Anahtarı】- Tarayıcı/USB sürücüsü/3 D Yazıcı/Monitör Kamerası gibi usb 2.0 bağlantı noktası cihazınızı bağlamayı destekler. 【2x1 HDMI KVM Anahtarı Desteği 4 K Çözünürlük】 - ÜSTÜN VİDEO KALİTESİ. 4 K kaynak ve yetenekli monitör ile 3840x2160 @ 60hz.Bilgisayarları belirli bir zaman aralığında izlemek için otomatik geçişi destekleyin. 【4 K HDMI KVM Switch'in Kullanımı ve Kurulumu Kolaydır】 - GİRİŞLERİ KOLAYCA DEĞİŞTİRİN.Klavye kısayol tuşları, fare hareketleri, basma düğmesi veya uzaktan kumanda (CR2025 pil dahil değildir). 【★Daha Yüksek Düzeyde Klavye ve Fare Uyumluluğu】 Klavye ve fare geçiş modunu (Yarı DDM USB) destekler, daha fazla klavye ve fare aygıtıyla uyumlu DDM (Dinamik Aygıt Eşleme) teknolojisinden yararlanır. Daha fazla kabloya ihtiyacınız varsa, lütfen satın alın : https : //www./dp / B075 FRFXNX.Bilgisayarları belirli bir zaman aralığında izlemek için otomatik geçişi destekleyin.Giriş kaynaklarını değiştirdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan klavye ve fare kullanmak için kullanılabilir.HDCP 2.2 uyumlu.Yazıcılar, USB sürücüler vb. İçin USB 2.0'ı destekleyin.Her giriş portundaki EDID emülatörleriyle, PC'lerin her zaman doğru ekran bilgisine sahip olmasını sağlayın.Ahududu Pi ve diğer Linux tabanlı sistemler için Unix/Windows/Debian/Ubuntu/Fedora /Mac OS X/Raspbian/Ubuntu'yu destekleyin.Destek analog L / R ses çıkışı.HDR 10 ve Dolby Vision'ı destekleyin.KM uyumluluğunu artırmak için klavye ve fare geçiş modunu destekleyin.Destek otomatik giriş her limanda EDID emülatörü, her zaman Ahududu Pi ve sistem tabanlı diğer Linux için doğru bir görüntü information Support Unıx/Windows/Debian/Ubuntu/Fedora /Mac OS X/Raspbian/Ubuntu olması tutmanıza etc With yazıcılar, USB sürücüler 2.0 geçiş giriş sources HDCP 2.2 compliant Support USB sonra herhangi bir gecikme olmadan klavye ve fare kullanmak interval Available belirli bir süre içinde bilgisayar monitörü geçiyorum.Analog L / R ses çıkışlarını destekleyin HDR 10 ve Dolby visionsupport'u destekleyin KM uyumluluğunu artırmak için klavye ve fare geçiş modu.Özellik : .Malzeme : Alüminyum Alaşımlı.Ürün ölçüleri : 19.8 (L) x 8.2 (W) x 2.6 (H) cm / 3.23 (L) x 8.2 (W) x 1.02 (H) inç.Ürün ağırlığı : 0.25 kg / 0.55 lb.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde