• Yenilendi
MYFAMİREA 24.5 Ft Yapışkanlı Bagaj Kapağı Contası, Kamyonetler, Kamyonlar, Otomobiller için uygundur, Kit Tozunu, Kiri ve Nemi Kapalı Kamyon Yatağından Uzak Tutun

MYFAMİREA 24.5 Ft Yapışkanlı Bagaj Kapağı Contası, Kamyonetler, Kamyonlar, Otomobiller için uygundur, Kit Tozunu,

₺ 81.12
Sipariş verilebilir

Malların miktarı

★★Bir rulo şartname : ST1200 bantlı(24.5 FT) 18 PCF yoğunluklu EPDM kauçuk.Kamyon yatağı contası, daha dayanıklı ve esnektir.Gürültü Azaltma, Su geçirmez, Toz Geçirmez ve Ses Geçirmez ve Rüzgar Geçirmez.Yüksek sıcaklık dayanımı ve soğuk direnci. ★ ★ Diğer Tip D, P, Z ve O şeritlerini değiştirmek için kullanılan yükseltilmiş bir evrensel tundra bagaj kapağı contası hava şeridi.Kurulumu kolay ve yüksek mukavemetli yapıştırıcı weatherseal. ★★ Bu Bagaj kapağı contası aracınızın sızdırmazlığını arttırır, bu da kapıyı daha sıkı kapatır .Aracınızı yüksek hızda sürerken rüzgar gürültüsünü azaltın.Ailenle iyi yolculuklar.Aracınızı daha sızdırmaz hale getirin, böylece arabanızı toz, yağmur damlası ve Sisten uzak tutabilirsiniz.Ses yalıtımı yalıtımı en iyi su geçirmez satıcı. ★ ★ Yaygın Uygulama.Bu kauçuk trim contası, çoğu kamyonet, kamyon, otomobil vb. Için uygundur.Otomotiv kapı contaları, RV bölme contaları, kapı contaları, saklama kabı contaları, alet kutusu contaları ve dekoratif kaplama contaları dahil. ★ ★ Kolay kurulum aracı.Doğrudan değiştirme bandı, sıyırma köpüğünü, monte edilen yerin üzerindeki kauçuk sızdırmazlık maddesine itmeniz yeterlidir.Toppers tonneaus ve kapaklarda iyi çalışır.Ayrıca otobüs, tekne ve diğer araçlarla iyi uyum sağlar.EPDM tarafından yapılmıştır.EPDM mükemmel ısı direncine, kalınlığa, ozon direncine, güçlü gerilme mukavemetine sahiptir.Hammaddeler doğal kauçuk kullanıyor, özel Zararlı kokular yok.Yapıştırıcı ile vücuda sıkıca entegre edilmiştir.Kolay Kurulum.Kamyon yatağınızı temiz ve kuru tutun.Boyut : 24.6 FT Uzunluk.Paket içeriği : 1 x Bagaj Kapağı Contası.

Anahtar Özellikler

ST1200 bantlı(24.5 FT) 18 PCF yoğunluklu EPDM kauçuk.Kamyon yatağı contası, daha dayanıklı ve esnektir.Gürültü Azaltma, Su geçirmez, Toz Geçirmez ve Ses Geçirmez ve Rüzgar Geçirmez.Yüksek sıcaklık dayanımı ve soğuk direnci. :

Benzer ürünler kategorisinde